E-Serwis

Oprogramowanie TeamViewer pozwala połączyć się z użytkownikiem dowolnego komputera, bez konieczności instalacji oprogramowania po stronie klienta.
 

wsparcie informatyczne użytkownika - ATS SI

 

 

team viewer - pomoc zdalna

 

Proszę uruchomić powyższą aplikację i skontaktować się z nami abyśmy mogli szybko rozwiązać Państwa problem.

TeamViewer to bezpieczne narzędzie do zdalnego zarządzania komputerami. Połączenia są realizowane przez zaszyfrowane kanały wykorzystujące 1024-bitową wymianę kluczy RSA i szyfrowanie sesji 256-bitowym kodem EAS.

 


Wsparcie użytkowników - jesteśmy dla Ciebie gdziekolwiek jesteś...

  • HelpDesk – zdalne i lokalne wsparcie techniczne użytkowników infrastruktury informatycznej, bieżące rozwiązywanie problemów sprzętowych, sieci i oprogramowania.
  • Umowy serwisowe – oferujemy stałą opiekę serwisową w ramach zawartej umowy ryczałtowej, dostosowanej do potrzeb Państwa firmy i wymagań użytkowników.
  • Wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne i systemy fiskalne. Szkolimy użytkowników i świadczymy serwis w okresie eksploatacji oprogramowania.
  • Świadczymy usługi doradcze i konsultingowe w zakresie rozwiązań informatycznych wspierających funkcjonowanie mikrofirm oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Kontakt


Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzystać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

Dane teleadresowe


Siedziba firmy

70-644 Szczecin, ul. Celna 1
Tel: +48 91 462 31 75
fax +48 91 462 48 60
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane firmy


ATS - Systemy Informatyczne
Sp. z o.o.

NIP: 852-050-93-98
Bank: BZ WBK SA 3 O/Szczecin
Konto:
05 1090 1492 0000 0000 4900 8266

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.